top of page

KONGRE YAYIN SÜRECİNE YÖNELİK AÇIKLAMA

 

YAYIN SÜRECİNDE HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞAMAMAK İÇİN LÜTFEN DİKKATLE OKUYUNUZ

Kongremiz kapsamında 3 yayın alternatifi sunmaktayız

1- KONGRE KİTABINDA YAYIN: Özet ve tam metinleriniz ISBN'li kongre kitabında yayınlanacaktır. Bunun için herhangi bir ek ücret (kongre ücreti ödemesine dahildir) talep edilmemektedir. Özet ve tam metinler kongre email adresine gönderilmelidir.

2- DERGİDE MAKALE OLARAK YAYIN: Dileyen katılımcıların tam metinleri aşağıdaki dergilerde hakem sürecini geçmesi şartıyla makale olarak yayınlanacaktır. Bunun için 

- Tercih ettiğiniz derginin yazım kuralları ve yayın prensiplerini dikkatle okuyunuz

- Makalenizi dergi yazım kurallarına uygun olarak düzenleyerek doğrudan dergiye yüklemeniz/ göndermeniz gerekmektedir (Makalelerinizi lütfen bize göndermeyiniz)

- Makaleniz dergi hakem sürecini geçmesi şartıyla makale olarak yayınlanacaktır. Kongre katılımcısı olunması dergide  makale yayınını garanti etmemektedir.

- Kongre organizasyonumuzun dergi hakem ve yayın sürecine müdahale etme yetkisi bulunmamaktadır

- Dergiler kongre katılımcılarımıza ücrette %50 indirim yapmaktadırlar. 

- Makaleyi ilgili dergiye gönderimden itibaren ödeme dahil her aşamada lütfen dergi ile iletişim halinde olunuz. Yukarıda da belirtildiği üzere kongre organizasyonumuzun dergi hakem ve yayın sürecine hiç bir şekilde müdahale etme yetkisi bulunmamaktadır. 

Not: İndirimli yayın için lütfen kabul mektubu ya da katılım belgenizin bir kopyasını da mail ile dergiye gönderiniz

DERGİLER 

Pearson Journal Of Social Sciences & Humanities

https://pearsonjournal.com/index.php/pub

3- ULUSLARARASI KİTAP BÖLÜMÜ YAYINI: 

İKSAD Uluslararası Yayınevi 7 yıldır düzenli olarak faaliyet gösteren, dünyanın pek çok ülkesinden yazarlara ait 3000 kadar bilimsel kitap yayınlamış ve kitapları yurt içi ve yurt dışında çok sayıda üniversite ve kütüphanede kataloglanan/indekslenen bir yayınevidir. Doçentlik ve Teşvik Kriterlerinin tamamını sağlamaktadır. Kongre katılımcılarımız dilerlerse çalışmalarını herhangi bir zaman kısıtlaması olmadan uluslararası kitap bölümü olarak yayınlatmak için   İKSAD Yayınevi'ne gönderebilirler (info@ispecbooks.com). Kitap bölümü için yayın aşamasında %20 indirim yapılacaktır. 

Yayınevi web sitesi  www.iksadyayinevi.com

https://www.ispecbooks.com/

bottom of page